Volné pracovní pozice
KONSTRUKTÉR DPS

NÁPLŇ PRÁCE

Navrhování konstrukcí DPS k spínaným zdrojům, jejich průběžné aktualizace a Vytváření nových konstrukčních řešení. Práce s CAM350, softwarovým balíkem PCAD, (možné školení či rekvalifikace v případě již získaných zkušeností s jiným podobným programem)

POŽADUJEME

  • Znalosti a odbornou praxi s podobnou konstruktérskou
  • Znalost principů navrhování DPS a základní znalosti elektrických obvodů
  • Dobrou komunikativní schopnost v češtině či slovenštině nebo ruštině
  • Vzdělání: středoškolské v oblasti elektroniky a

NABÍZÍME

  • Důstojné platové ohodnocení a profesní růst.
  • Plat: 26 000 CZK
  • Nástup: Ihned
  • Počet volných pozic: 1
PRACOVNÍK ÚSEKU NAVÍJECÍCH DÍLŮ

NÁPLŇ PRÁCE

Ruční navíjení a další zpracovaní navíjecích dílů (transformátorů, cívek, atd).

POŽADUJEME

  • Zkušenosti práce s navíjením cívek výhodou.
  • Schopnost postupovat podle dokumentace (výkresy, technologické výrobní postupy, technické seznamy).

NABÍZÍME

  • Plat: 25 000 CZK
VEDOUCÍ ÚSEKU NAVÍJECÍCH DÍLŮ

NÁPLŇ PRÁCE

Organizačně technické řízeni úseku navíjecích dílů (transformátory, cívky).

Řešení technických problémů spojených s výrobou navíjecích dílů.

Spolupráce s oddělením vývoje a zabývajícím se kontrolou kvality.

Organizace a podpora procesu výroby navíjecích dílů u kontraktních výrobců.

Účast na zpracování instrukcí a metodik testování navíjecích dílů.

POŽADUJEME

  • Zkušenosti práce s elektrotechnickou výrobou.
  • Zkušenosti práce s technickou dokumentací (výkresy, technologické postupy, technické seznamy).
  • Výbornou komunikativní schopnost.
  • Jazykový znalosti: češtinu nebo slovenštinu a ruštinu na základní úrovni.
  • Minimálně střední odborné s elektrotechnickým

NABÍZÍME

  • Plat: 30 000 CZK